Töötuba

Töötuba on tore ajaveetmine erinevatele seltskondadele! Töötoas saab iga osaleja valmistada dekoratiivaluse endale soovitud värvides ja stiilis, et see sobiks täpselt sinna, kus vaja! Iga valminud alus on ainulaane ja omanäoline. Alused sobivad hiljem suurepäraselt näiteks koduses interjööris kasutamiseks või lähedasele kingituseks.

Dekoratiivaluse töötuba sobib suurepäraselt erinevate ürituste jaoks nagu näiteks:
  • beebipidu
  • sünnipäev
  • tüdrukute õhtu
  • tiimiüritus
Töötuba kestab umbes 2 tundi ja mahutab 8-16 osalejat.

Materjal, mida töötubades kasutame on jesmoniit. Jesmoniit on komposiitmaterjal ja segatakse kokku kahest ainest – kipsipulbrist ja vee/akrüüli baasil vedelikust. Väga mitmekülgne ja keskkonnasõbralik, millest on võimalik valmistada erinevaid dekoratiivtooteid. Ei sisalda lahusteid ega lendlevaid orgaanilisi ühendeid. See teeb ta ohutumaks, kui teised samalaadsed materjalid. Materjal kivistub poole tunniga (see aeg on snäki paus!), kuid lõpliku kõvaduse saavutab 24-48 tundi peale vormi valamist.

Decorami stuudios on 50m2 mõnusat olemist sulle ja su seltskonnale.  Võta sõbrad, snäkk ja mull kaasa ning tulge veetke koos kvaliteetset aega! Vastavalt üritusele on sul võimalik stuudio kaunistada ka enda kaunistustega. Asukoht Kristiine keskuse lähistel, Madara 14.
Parkimine on maja ees tasuta.

Oma ürituse broneerimiseks kirjuta hello@decorami.ee

Näitan kõiki 2 tulemust

Shopping Cart
Analytics by Conversios