Korduma kippuvad küsimused

Tooted on valmistatud keskkonnasõbralikust materjalist, mis meenutab olemuselt tsementi. Seetõttu võib ka toodetelt leida väikseid õhumulle ja ebatasasusi.  Toodetele on peale kantud vetthülgav kiht. Lisaks on tooted kuumakindlad kuni 200 kraadi. 

Seda on raske ennustada ja see sõltub erinevatest asjaoludest. Kindlasti ei ole nad nõrgemad tavalisest tassist. Võib juhtuda, et maha kukkudes tulevad välja mõned tükid äärtest, kuid tooted on siiski kasutuskõlblikud. Siiski soovitame tooteid hoida sama hoolikalt kui lauanõusid. 

Toodete tarneaeg sõltub sellest, kas toode on kohe olema või on tegemist järeltellimisega ja me peame hakkama seda alles valmistama. 

Kohe valmis olevad tooted paneme teele 2 päeva jooksul. Toote valmistamine võtab aega vähemalt 3 päeva ja seega saame laost otsas tooted teele panna 3-7 päeva jooksul. 

Tooteid tuleb puhastada pehme lapi/käsna ja sooja seebiveega. Puhasta toode koheselt peale määrdumist. Tooted ei sobi nõudepesumasinas ega mikrolaineahjus kasutamiseks. 

Kahjuks ei ole antud materjali puhul infot, kas antud toode on toiduga kokkupuutel ohutu. Seetõttu ei saa ka meie reklaamida, et meie tooteid võib toidu serveerimiseks kasutada, hoolimata sellest, et lõppviimistlus materjal seda justkui lubaks. Toidu serveerimine on seega kliendi enda vastutusel ning Decorami ei võta mingit vastutust probleemide suhtes, mis tulevikus tekkida võivad. 

Kõige keskkonnasõbralikum variant on toode meile tagastada. Me saame sel juhul tooteid taaskasutada järgmistes projektides. Vastutasuks anname sulle 50 % allahindluskoodi. 

Jah, saad küll! Saada meile info e-mailile hello@decorami.ee. Lisa kirjale kindlasti pilt värvitoonist ja millist toodet soovid. 

Jah, meile teeks see suurt au, kui saaksime oma klientidega rohkem tuttavaks! 🙂 Asume Peetri alevikus, Rae vallas, Harjumaal.  Tellimusele järele tulemiseks helista meile ette – +372 5621 1419. 

Shopping Cart