Korduma kippuvad küsimused

Palun ole hea ja anna haigestumisest märku nii pea kui võimalik telefoni teel 5554 1662 või e-posti teel hello@decorami.ee. Haigestumise korral tagastame raha 100% või soovi korral broneerime sulle kohe uues töötoas. PS! Sellest tuleb meile teada anda vähemalt 24 tundi enne, et saaksime uue osaleja leida.

Töötuppa tulles arvesta palun sellega, et riided võivad natuke määrduda. Kummikindad ja kilepõll on meie poolt, kui soovid oma maniküüri ja käsi rohkem kaitsta, võid võtta kaasa paksemast matejalist kindad. 

Tooted valmivad keskkonnasõbralikust materjalist, mis meenutab olemuselt tsementi. Seetõttu võib ka toodetelt leida väikseid õhumulle ja ebatasasusi.  Toodetele on peale kantud vetthülgav kiht. Lisaks on tooted kuumakindlad kuni 200 kraadi. 

Töötoa kestvus sõltub natuke ka inimeste arvust. Soovitan ajaliselt arvestada umbes 1,5-2 tunniga. 

Hetkel saab töötubades valmistada vaid ühte sorti aluseid. Piirangud seab silikoonvorm ja hetkel on mul suures koguses vorme olemas vaid ühes suuruses. Töötoas valmivad ovaalsed terratso stiilis alused, mille mõõdud on järgnevad: pikkus 18 cm, laius 9,5 cm, kõrgus 1,5 cm. 

 

Jah, saad enda valmistatud aluse kohe koju kaasa võtta! Jesmoniidi eelis savi või epoksiidvaigu ees ongi selle kiire kuivamisaeg. Meie kasutame töötoas Jesmonite AC100 materjali ja see kivistub silikoonvormi sees 20-25 minutiga. 

Seda on raske ennustada ja see sõltub erinevatest asjaoludest. Kindlasti ei ole nad nõrgemad tavalisest tassist. Võib juhtuda, et maha kukkudes tulevad välja mõned tükid äärtest, kuid tooted on siiski kasutuskõlblikud. Siiski soovitame tooteid hoida sama hoolikalt kui lauanõusid. 

Tooteid tuleb puhastada pehme lapi/käsna ja sooja seebiveega. Puhasta toode koheselt peale määrdumist. Tooted ei sobi nõudepesumasinas ega mikrolaineahjus kasutamiseks. 

Kahjuks ei ole antud materjali puhul infot, kas antud toode on toiduga kokkupuutel ohutu. Seetõttu ei saa ka meie reklaamida, et meie tooteid võib toidu serveerimiseks kasutada, hoolimata sellest, et lõppviimistlus materjal seda justkui lubaks. Toidu serveerimine on seega kliendi enda vastutusel ning Decorami ei võta mingit vastutust probleemide suhtes, mis tulevikus tekkida võivad. 

Shopping Cart
Analytics by Conversios