KKK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Jesmoniit

Jesmoniit on keskkonnasõbralik materjal, mis meenutab oma olemuselt tsementi. Täpsemalt on tegu on komposiitmaterjaliga ja see segatakse kokku kahest ainest – kipsipulbrist ja vee/akrüüli baasil vedelikust. See teeb jesmoniidi ohutumaks kui teised samalaadsed materjalid. Jesmoniit ei sisalda lahusteid ega lendlevaid orgaanilisi ühendeid. Peale kahe aine kokkusegamist hakkab aine kivistuma. Lõpliku kõvaduse saavutab toode 24-48 tundi peale vormi valamist.

Soovitame jesmoniidist valmistatud tooteid puhastada pehme lapi/käsna ja sooja seebiveega. Pea meeles, et toode tuleks puhastada koheselt peale määrdumist, et vältida püsivamaid kahjustusi. Jesmoniidist valmistatud tooted ei sobi nõudepesumasinas ega mikrolaineahjus kasutamiseks.

Kahjuks ei ole jesmoniiti testitud selle ohutuse toiduga kokkupuutel ja seetõttu ei saa ka meie seda enda poolt lubada. Hoolimata ka sellest, et iga toode lõppviimistletakse materjaliga, mis annab tootele parema vee- ja kuumakindluse ning on toiduga kokkupuutel ohtu, ei võta Decorami vastutust probleemide suhtes, mis tulevikus tekkida võivad. Seega toidu serveerimine jesmoniiditoodetelt ainult kliendi enda vastutusel.

Seda on raske ennustada ja see sõltub mitmetest asjaoludest. Kuigi jesmoniidist valmistatud tooted on vastupidavamad, kui näiteks keraamilised lauanõud, siis soovitame omalt poolt Decorami toodete eest sama hästi hoolt kanda.

Töötoad

Töötoas saab praeguseks juba valmistada mitmeid erinevaid kodukaunistusi. Suur ja väike ovaalne alus, teeküünla alus, vaas, kuumaalused kolmes eri suuruses, ehtetoosid kahe erineva välimusega. Vaata pilte töötoa lehel. Valik laieneb koguaeg.

Töötoa kestvust sõltub mitmest tegurist, põhiliselt stiili valikutest ja osalejate arvust. Sellegi poolest soovitame ajaliselt arvestada 1,5-2 tunniga.

Julgustame sind kaasa haara enda snäkid, joogid ning soovi korral ka kaunistused.
Meil on kohapeal olemas pokaalid, väiksed lusikad, terav nuga lõikamiseks, ning jäänõu. Tee ning kohvi võimalus on samuti olemas (soovi korral too kaasa kohvikoor). Peolaua katmise valikust on puudu ainult väikesed taldrikud, need palume sul endal kaasa tuua.

Töötuppa tulles arvesta palun sellega, et riided võivad natuke määrduda. Kaitsekindad ja kilepõll on meie poolt, kui soovid oma maniküüri ja käsi rohkem kaitsta, võid võtta kaasa paksemast matejalist kindad.

Jah, saad enda valmistatud kodukaunistuse kohe koju kaasa võtta! Jesmoniidi eelis savi või epoksiidvaigu ees ongi selle kiire kuivamisaeg. Meie kasutame töötoas AC100 materjali ja see kivistub silikoonvormi sees 30 minutiga.

Palun anna meile sellest kindlasti esimesel võimalusel teada! Kuigi eelistame, et täieliku tühistamise asemel leiaksime privaattöötoale uue kuupäeva, siis leiame üheskoos kindlasti mõlemale osapoolele sobiva lõpptulemuse.

NB! Töötuba saab tühistada ainult enne makselaekumise toimumist. Kui arve laekumine on toimunud, siis täielik tühistamine ei ole kahjuks enam võimalik. Kas siis liigutame ürituse kuupäeva või ostja saab valida endale sama väärtuse eest Decorami disaini.

Palun ole hea ja anna haigestumisest märku nii pea, kui võimalik telefoni teel 5554 1662 või e-posti teel hello@decorami.ee. Leiame alati sobiva lahenduse!

NB! Haigestusmisest või mitte osalemisest tuleb teavitada meid vähemalt 24h varem või esimesel võimalusel. Kui info mitte osalemisest laekub meile peale kokkulepitud kuupäeva ja kellaaega, siis seda me enam kahjuks aksepteerida ei saa.

Palun pea meeles, et avaliku töötoa osalust saab edasi lükata ainult ühe korra! kui sa järgmises toas ei saa osaleda, tuleb valida muu kompensatsiooni viis.

Maksetingimused

Decoramis saab maksta nii kaardiga, sularahas kui ka arvega. Soovikorral on võimalik ka e-arveid koostada.

Decorami kinkekaardid on ka alati muidugi teretulnud! 🙂

Palun kirjuta meile ja arutame soovid läbi! 🙂

NB! Kui tegemist on eritellimusega ja meie oleme omalt poolt juba tööd alustanud, siis kahjuks seda enam tühistada ei ole võimalik.

Et ei tekiks tühja kulu, uurime töötoas osalejate arvu viimasel minutil. Sellegi poolest on võimalik, et mõni osalejatest haigestub või hüppab alt ära just viimasel hetkel.
Kui arve on juba eelnevalt tasututd, siis sellistes olukordades anname võimaluse kas siis rohkem meisterdada, valida suurema tootevormi või kuulame meeleldi ära ka kliendi poolt pakutud lahenduse.
Kui aga osalejaid on puudu palju, siis soovitame muuta ürituse kuupäeva.
Kui arve on juba eelnevalt tasutud, siis rahalist kompentsatsiooni me pakkuda ei saa.

Kompensatsiooni võimalusi on siiski mitmeid, mure korral võta meiega palun ühendust ja leiame mõlemale osapoolele sobiva lahenduse!

NB! Kui tegemist on avaliku töötoaga ning teavitutust mitte osalusest enne töötoa toimumist ei tulnud, siis raha tagastust ei toimu!

Tarne & Tagastus

Eritellimuste puhul kuni 14 tööpäeva. Siin palume siiski silmas pidada eritellimuse keerukust, anname omalt poolt teada, kui tarne on pikem!

E-poe tellimuste puhul 3-7 tööpäeva.

Kui sul on kindel aeg, millal soovid paki kätte saada, siis palun teavita meid, et saaksime sellega arvestada!

Palun kirjuta meile ja räägime detailid läbi. Kuna aspekte on palju, siis vaatame soovid alati üle ja leiame sobiva lahenduse.

Palun kirjuta meile, leiame alati sobiva lahenduse!

Kontakt

Sul on veel küsimusi?