Jesmoniidi töötuba seltskonnale – Tule meisterdama!

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11,67 

35,00 42,00 

Tootekood: - Kategooria:

Töötoas valmistame jesmoniidist erinevaid praktilisi kodukaunistusi. Dekoratiivalused, vaasid, küünlaalused ja palju muud. Dekoratiivseid kandikuid saab kodusistustamisel kasutada näiteks ehete, toaparfüümi või küünalde hoiustamiseks, köögis sobivad hästi näiteks soola ja pipra toosi alla.

Otsid tegevust enda järgmise ürituse jaoks? Jesmoniidi töötuba sobib suurepäraselt näiteks sünnipäevatiimiüritustebeebipeo või tüdrukuteõhtu korraldamiseks. Tule ja ava enda loominguline potensiaal Decorami jesmoniidi töötoas.

Töötubade vormide võimalused aina laienevad. Hetkel saab meie juures töötoas meisterdada järgnevaid dekoratiivtooteid :

  • Väike ovaalne alus 35 eur/inimene
  • Teeküünla hoidja 35 eur/inimene
  • Dekoratiiv vaas 42 eur/inimene
  • Suur ovaalne alus 42 eur/inimene
  • Võimalik ka kombineerida erinevaid vorme, kui soovite valmistada ühes töötoas näiteks väikse aluse ja vaasi koos.

Jesmoniidiga meisterdades on värvi ja stiili valikuid väga palju. Iga osaleja saab ise valida värvi ja stiili, et valmiv kaunistus, sobiks just täpselt tema koju. Töötoas jesmoniidiga meisterdamine on väga lihtne ning huvitav. Sobib kõigile ja ei vaja eelnevaid teadmisi või kunstioskust!

Töötoas juhendan ja aitan teil materjaliga toimetada, et saaksite valmistada imeilusa kodukaunistuse! Töötuba kestab umbes 2 tundi. Töötoas min osalejate arv on 6 ja max on 16 inimest. Kui soovite, et sõidame teie asukohta üritusele kohale, siis tuleb transpordi kulu lisaks.

Tule ja korralda enda üritus meie juures!

Kirjuta meile hello@decorami.ee ja broneerime sobiva kuupäeva ning arutame vajalikud detailid läbi!

NB! Palun ära osta seda toodet, kui soovid osaleda avalikus töötoas! Avalikud töötoad tulevad eraldi kindla kuupäevaga e-poodi müüki mõni nädal enne toimumist. Avalikud töötoad algavad uuesti septembrist, hoia meie instagramil ja kodulehel silma peal, et kursis olla :)!

 

Töötoa valikud

Väike ovaalne alus, Dekoratiivvaas, Teeküünlaalus, Suur ovaalne alus

Shopping Cart
Analytics by Conversios