DECORAMI

Töötoad

Valik praktilisi kodukaunistusi, mida on võimalik praegusel hetkel töötubades meisterdada!
Tutvu pakettide ja nende hinnakirjaga allpool.
TULE TÖÖTUPPA

Kas otsid tegevust enda järgmise olulise ürituse jaoks?

Jesmoniidi töötuba sobib suurepäraselt sünnipäevadetiimiürituste, beebipidude või tüdrukuteõhtute pidamiseks. Kirjuta meile hello@decorami.ee ja broneeri sobiv kuupäev!

Tule ja ava enda loominguline potensiaal Decorami jesmoniidi töötoas. Töötoas valmistame erinevaid praktilisi kodu dekoratiivtooteid.
Dekoratiivaluseid saab kasutada näiteks võtme,- küünla- või ehte hoidjana või hoopis köögis soola-pipra toosi alla. Dekoratiiv-vaas on aga ilus riiulikaunistus ja selles on ka hea mõnda taime paljundada. Meie kõige uuemad vormid on ehtetoosid koos kaantega ja kuumaalused kolmes eri suuruses.

Loovus

Paketid ja hinnad

Vali endale sobiv pakett ja kirjuta meile hello@decorami.ee

Tulevad avalikud töötoad

0

Avalik töötuba

0

Avalik töötuba

Tagasiside

See on ikka päris imeline, mis meil järel-emotsioon on! Kõik jäid väga rahule ja paljud tahaksid korrata. Hea meel, et sai midagi ilusat ise teha ja mida saab päriselt kodus kasutada, super!

Liisa

Aitäh mega õhtu eest! Kõigil oli super äge uus kogemus ja nalja sai ka kõvasti! 🙂

Reine

Aitäh! Kogu meeskond jäi nii rahule 🙏🖤☺️ Imeline stuudio, imelise omanikuga kus läbi viia meeskonnaüritust või mõnda muud üritust koos ühistegevusega 🖤 We will be back 😉

Jesmoniidi töötuba Decoramis

Töötoas valmistame praktilisi kodukaunistusi teie valitud paketi järgi. Töötoad sobivad mitmete erinevate ürituste läbiviimiseks, tegevused on kerged ja tulemused alati ilusad, praktilised ja valmistatud kaunistuse saad kohe kaasa!

Sünnipäevad

Kutsu endale lähedased inimesed kokku ja pidage maha meeldejääv üritus!

Beebipeod

Korraldage sõbrannale armas beebipidu, tähistage tema tulevat emadust ja selle olulisust!

Tiimiüritused

Parim viis tiim kokku tuua, kerged tegevused ja ilusad tulemused.

Tüdrukute õhtud

Mõni sõbrannadest jalutab juba abielurannas? Korraldage meeldejääv tüdrukuteõhtu Decoramis.

Kõige parem osa Decorami töötubade juures on, et töötoa tegevused ei vaja ühtegi eelnevat kunsti kogemust, me ei maali, ei vooli. Enda valmistatud kaunistuse saab töötoa lõppedes juba kaasa võtta ja ei pea hiljem kuskile järele minema! Töötoa tegevused on kerged, seega jääb vabalt aega suhtlemiseks ja jutustamiseks.

  • Töötuba mahutab 6-17 inimest
  • Kestab umbes 2 tundi
  • Enda söögid, joogid ja kaunistused võib julgelt kaasa haarata
  • Meisterdamise valiku variante on palju

Mis töötoas toimub?

Töötoas valmistame jesmoniidist praktilisi ja kauneid sisustuselemente. Kuigi juhendame ja oleme kogu töötoa vältel abiks, siis anname sulle küllaltki vabad käed ja nii saad lasta oma loovusel lennata. Mis kõige parem – pärast toredalt veedetud aega töötoas saad ka oma loomingulise töö koju kaasa võtta!

TÖÖTUBADE ELU JA MELU

Jesmoniidiga meisterdamine töötoas

Jesmoniidiga meisterdades on värvi ja stiili valikuid väga palju. Iga osaleja saab ise valida värvi ja stiili, et valmiv meisterdus, sobiks just täpselt tema koju. Töötoas jesmoniidiga meisterdamine on väga lihtne ning huvitav, sobib kõigile (ka meestele 😉 ) ja ei vaja eelnevaid teadmisi või kunstioskust absoluutselt!

Töötoas juhendan ja aitan teil materjaliga toimetada, et saaksite valmistada imeilusa kodukaunistuse! Töötuba kestab umbes 2 tundi, sisaldab tuba, meisterdamist, materjale ja juhendamist. Söögid ja joogid haarake julgelt kaasa! Alus kivistub vahepeal umbes 30 minutit, ideaalne snäkkimiseks ja seltskonnaga muljetamiseks.

Töötoas min osalejate arv on 6 ja max on 17 inimest. Kui soovite, et sõidame teie asukohta üritusele kohale, siis tuleb transpordi kulu lisaks.

Materjal, mida töötoas kasutame on jesmoniit. Jesmoniit on komposiitmaterjal ja segatakse kokku kahest ainest – kipsipulbrist ja vee/akrüüli baasil vedelikust. Väga mitmekülgne ja keskkonnasõbralik, millest on võimalik valmistada erinevaid dekoratiivtooteid. Ei sisalda lahusteid ega lendlevaid orgaanilisi ühendeid. See teeb ta ohutumaks, kui teised samalaadsed materjalid. Materjal kivistub poole tunniga (see aeg on snäki paus!), kuid lõpliku kõvaduse saavutab 24-48 tundi peale vormi valamist.

Decorami stuudios on 70m2 mõnusat olemist sulle ja su seltskonnale.  Võta sõbrad, snäkk ja mull kaasa ning tulge veetke koos kvaliteetset aega! Vastavalt üritusele on sul võimalik stuudio kaunistada ka enda kaunistustega.

Oma ürituse broneerimiseks kirjuta hello@decorami.ee.