Töötuba – ovaalne dekoratiivalus

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11,67 

35,00 

Laost otsas

Kategooria:

Avasta Jesmoniidi Kunst: Liitu Meie Eksklusiivse Töötoaga

Vabasta oma loovus ja sukeldu Jesmoniidi maailma meie eksklusiivses töötoas! Oled sa siis tulevane kunstnik, iseendale midagi loov inimene või lihtsalt uudishimulik selle mitmekülgse materjali suhtes, meie praktiline töötuba juhendab sind läbi maagilise protsessi, et luua omaenda Jesmoniidi meistriteoseid.

Töötoa võlu:

🎨 Õpi ekspertkunstnike käe all: Meie kogenud kunstnik juhendab töötuba, jagades väärtuslikke teadmisi, nippe ja tehnikaid Jesmoniidiga töötamisel.

🏺 Loo funktsionaalset kunsti: Sukeldu Jesmoniidi käsitöö kunsti ja valmista praktilisi esemeid, nagu erinevaid dekoratiivalused, dekoratiivvaas ja palju muud, mis ühendavad stiili ja funktsionaalsuse ideaalselt.

🖌️ Eksperimenteeri värvide ja tekstuuridega: Avasta Jesmoniidi lõputud võimalused, kui eksperimenteerid erinevate värvide ja tekstuuridega, et luua tõeliselt ainulaadseid kunstiteoseid.

🛠️ Käed-külge kogemus: Saad käed märjaks ja koge rõõmu käsitöö loomisest, kui valad, lihvid ja kujundad omaenda Jesmoniidi loomingu.

🌿 Keskkonnasõbralik loovus: Suuna oma loovus keskkonnasõbralikule rajale koos Jesmoniidiga, keskkonnasõbraliku materjaliga, mis võimaldab sul loovust teostada teadliku südametunnistusega.

 

Töötoa detailid:

📅 Kuupäev: 12.09.2023 

Aeg:  18.30 

🏢 Asukoht: Madara 14, Tallinn, Harjumaa 10612 

🎨 Valmistame: Ovaalset alust

🌿 Pilet:  35 eur sisaldab ÜHTE osalejat 

 

Kellele töötuba sobib:

Meie töötuba on avatud kõigile ja ei vaja ühtegi eelnevat kogemust, et töötoas osaleda. Oled sa siis üksikisik, kes otsib loovat väljundit või hoopis koos sõbranna, lapse, või mõne muu kalli lähedasega, kes soovib unikaalset ühiselamust, see töötuba on sinule ideaalne!

Liitu Jesmoniidi revolutsiooniga:

Koge kunsti loomise põnevust Jesmoniidiga, materjaliga, millel ei ole piire (küll aga vahel on jonnakas kah 😉 ). Süttigu kirg praktilise käsitöö vastu ja võta koju kaasa omaenda käsitsi valmistatud kodu kaunistus.

DECORAMI – praktilise kunsti austajad

Pileti valik

Pilet kahele, Üksik pilet

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Analytics by Conversios